خوش آمدید
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد

حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

بسته ها باید حداکثر تا دو روز پس از تایید پرداخت ارسال توسط شرکت پستی فروتل انجام می شود. اگر شما روش های دیگری را برای ارسال انتخاب کنید ممکن است مالیاتی بر آن افزوده شود. شما هرنوع شیوه‌ی حمل را که انتخاب کنید شماره‌ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه های ارسال شامل هزینه های بسته بندی و پست می شوند.  ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کنید. ما نمتوانیم دو سفارش مجزا را با هم در یک گروه جمع آوری کنیم و هزینه برای هرکدام جداگانه محاسبه خواهند شد. بسته ها با تایید خود شما ارسال می شوند ولی ممکن است شکننده باشند در صورت نیاز به بسته بندی سفارشی و در صورت نیاز به بیمه کالا و یا برخوردار بودن به هزینه اضافی در هنگام سفارش محاسبه شده یا به شما از طریق اطلاعات تماس شما خبرسانی می شود.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس فروتل در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

 

در مورد کالاهای گروه فرش، در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید

http://itemtracking.post.ir

شرایط ارسال لوازم سنگین یا حجیم :

 

 

 

- لوازم  یا بزرگ و حجیم به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد. 

لازم به ذکر است که لوازم بزرگ و حجیم، در شیراز و حومه توسط سرویس شهری ارسال می‌شوند.

 

- ارسال بزرگ و حجیم، به جز شیراز و حومه، مشمول هزینه ارسال است و به صورت پس کرایه ( پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) انجام می‌شود. 

- لازم است چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر 100 هزار تومان در روش پستی فروتل یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس و یا چاپار ارسال می‌شوند) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@Nydk.ir  به ما اطلاع دهید.

باربری یا ماموران ارسال پستی تنها مسوول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه تنها باید توسط مشتری انجام شود.

 

مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری یا پست ارسال خواهند شد.

سفارش بالای یکصد هزار تومان و در صورت حجیم و سنگین نبودن کالا رایگان می باشد.

منو

فهرست

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم